14 replies
« Starší komentáře
 1. Zemfira
  Zemfira says:

  Děkuji za krásně strávený týden. Ubytování útulné, čisté, krásná zahrada a okolí. A hlavně moc milé a laskavé majitele penzionu, Jana a Jarda . Všem doporučuji.

  Odpovědět
 2. Iveta, Petr a Kuba
  Iveta, Petr a Kuba says:

  Moc dekujeme za perfektni dovolenou. Pani Jana a pan Jarda jsou moc mili lidi, ochotni a moc pratelski a maji krasnou labradorku Saru. Krasna zahrada se super bazenem, a posezenim, k dispozicii lodka a ohniste, k tomu moc hezke pokoje. Neni co vytknout, byli sme opravdu moc spokojeni i my i nas petilety syn. Dekujeme

  Odpovědět
 3. Simona Florusová
  Simona Florusová says:

  Moc děkuji za úžasnou dovolenou. Janička a Jarda jsou skvělí, milí lidé, ze srdcem na pravém místě. Jejich pejsek Sára je také moc úžasná, milá a hodná. Už se těším na další dovolenou.

  Odpovědět
 4. Vlasta
  Vlasta says:

  Paráda, krásný týden v příjemném prostředí s bazénem, pergolou i loďkou, k tomu moc fajn lidičky Jana a Jarda, ochotní s čímkoli pomoci. Děkuji Vlasta.

  Odpovědět
 5. Zuzana
  Zuzana says:

  Moc a moc děkujeme za úžasnou dovolenou, skvělý týden se skvělými lidmi v krásném prostředí, já i moje děti jsme byli nadšeni a spokojeni, Janička i Jarda jsou moc milí, úžasní a skvělí nejen jako hostitelé, ale i jako lidé se srdíčkem na pravém místě. Jejich pejsek je také užasný milý a hodný. Budeme se na vás moc těšit
  i na další úžasnou dovolenou. Zuzana, Viki a Maty

  Odpovědět
 6. Roman Plevko
  Roman Plevko says:

  Moc děkujeme Jardovi a Janě za krásnou dovolenou.Už tedˇ se těšíme na příští rok.
  Roman a Simona Ostrava

  Odpovědět
« Starší komentáře

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.